Frederiksborg Trop

Bank

Syd bank

Kontonr. 0570 0000526835

 

Adresse 

Krudthuset

Sophienborg Alle 55

3400 Hillerød

 

Post

Sendes til vores kasserer

Bente Juul

Rugvangen 3B

3400 Hillerød

 

 

Følg os på facebook

Vores facebook gruppe hedder Frederiksborg Trop

Vi er frivillige ledere.

Vi har alle jobs, hvorfor vi sætter pris på, at blive kontaktet udenfor almindelig arbejdstid.

Kontakt

Gren: Navn Telefonnummer Adresse E-Mail
Ulve: Anette Olsen 2029 7078 Hvedevangen 5, Hillerød mailto:ao@pharmakon.dk
Louise Weinholt 3583 8747 Dalles Have 50, Hillerød mailto:louiseweinholt@gmail.com
Martin Østergaard Christensen 6163 0216 Mågevej 16, Hillerød mailto:oestergaard007@gmail.com
Eva Nissen 5192 9025 Ølstedvej 46, Ølsted mailto:eva.schmidt.nissen@gmail.com
Camilla Jørgensen 2992 6369 Birkebakken 12, Hillerød mailto:camilla@mrp.dk
Stifinder: Jørn Roest 2496 7249 Fasanvej 11, Hillerød mailto:joern@roest.dk
John Klæø 4197 9196 Hillerødholms alle 32, Hillerød mailto:johnklaeoe@gmail.com
Martin Østergaard Christensen 6163 0216 Mågevej 16, Hillerød mailto:oestergaard007@gmail.com
Pernille Lerdanggard 5192 8612 Hillerødsholms alle 59, Hillerød mailto:pern095b@gmail.com
Spejder: Mark Rasmussen 6168 9432 Gl. Holmegårdsvej 73E, Hillerød mailto:mlr@live.dk
Mai Holm 3093 4807 Nodre Fasanvej, Kbh N mailto:maiholm@live.dk
Martin Rasmussen 3131 9431 Slangerupgade, Hillerød mailto:m.l.rasmussen1993@gmail.com
Pioner: Mark Rasmussen 6168 9432 Gl. Holmegårdsvej 73E, Hillerød mailto:mlr@live.dk
Rover Klanen Charlotte Andersen 2060 1193 Hestkøblund 107, Birkerød mailto:charlotte@thefunnyfarm.dk
Gruppestyrelsen:
Formand John Hemberg 5242 2448 Axel Jarlsvej 27, Hillerød mailto:johnhemberg@yahoo.dk
Kasserer Bente Juul 2662 9781 Rugvangen 3B, Hillerød mailto:Bente.juul@privat.dk
Civilt medlem Lars Andersen 5124 9070 Gribskovvej 17, Hillerød mailto:Lars.Andersen@adama.com
Civilt medlem Lene Klæø 2627 0645 Hillerødsholms alle 32, Hillerød mailto:lenekla@yahoo.dk
Civilt medlem Diana Dechau 2285 4211 Sophienlund 119, Hillerød mailto:dechau@gmail.com
Øvrige:
Hyttevagt Peter Larsen 2625 9745 Sommersvej 5, Hillerød mailto:psl@jubii.dk
Webmaster Jørn Roest 2496 7249 Fasanvej 11, Hillerød mailto:web-frb@gulspejder.dk
DEL PÅ: